IT champions Únětická 12 - druhý ročník běžeckých závodů již 24. května!!

05.03.2014 13:07

Vážení přátelé IT champions, Únětického pivovaru a dobré zábavy,

 

jaro je tu již poměrně dlouho, a tak si vás dovolujeme pozvat na první z letošních akcí ITchampions. Po loňském úspěchu jsme se spolu s kamarády z Únětického pivovaru rozhodli vyhlásit 2. ročník závodu  ITchampions Únětická 12 – přespolního běhu v krásném okolí Únětického pivovaru. Dovolte pár informací:

Datum, místo: 24. květen 2014, Únětický pivovar (www.unetickypivovar.cz)

Registrujte se na: www.sportt.cz   - centrální systém registrace na různé závody. Případná nápověda je zde: https://www.sportovniservis.cz/system/faq  Věříme, že si poradíte, kdyžtak pište na petr.samsuk@itchampions.cz

Startovné: předem 100 Kč, na místě 150 Kč, děti a mládež do 18 let zdarma

KategorieMuži/ženy vždy do 40 a nad 40 let, Firemní/klubové týmy (tříčlenné týmy, hodnotí se součet časů všech 3 členů). A samozřejmě Závod dětí.

Tratě: 6 a 12 km – shodné s loňskými, tedy příjemné, semtam kopec, možná i dva :) – zkrátka nezapomenutelné. Je to ale úplně pro každého, takže pokud si to ve finále dáte jako příjemnou jarní procházku, tak si to také užijete. Plánek tratě naleznete  ZDE   – uvedený čas berte však velmi, velmi nezávazně :)

Časový harmonogram:
9:00 – 11:00 prezence, registrace v prostoru pivovaru, občerstvení před startem
11:15 - start děti
12:00 - start dospělí (hromadný start na obě tratě)
cca 14:00  vyhlášení vítězů a předání cen

Samozřejmě nebude chybět dobré občerstvení, skvělé nápoje z produkce Únětického pivovaru, skákací hrad pro děti a vše, co k ITchampions patří. U toho prostě nemůžete chybět!!! :)

Moc se na vás těšíme!

Šiřte dál, sledujte, lajkujte - FCB

Otta, Petr a Únětický pivovar